Planer SZKOLNY ścienny

KB-363-PL SZKOLNY

netto: 6,50 zł

brutto:8,00 zł

- +

sztuk

Chcesz dodać nadruk do kalendarza?
Info Skontaktuj się z nami: 32 750-81-00

Planer szkolny dla WZOROWEGO ucznia

Planer ścienny jest doskonałym narzędziem zarządzania czasem młodego człowieka. Sprawdzi się w planowaniu nauki w szkole, obowiązków w domu i czasu wolnego, włącznie z wakacjami ;).

Kartkówki, sprawdziany, korepetycje i wszystkie aktywności dziecka raz zapisane będą się przypominały i mobilizowały do działania. Planer szkolny nauczy dziecko systematyczności i wykonywania obowiązków szkolnych i nie tylko we właściwym czasie. Będzie jego osobistym ASYSTENTEM w całym roku szkolnym 2022/23.

Podkład kartonowy bez laminatu zapobiega przypadkowemu starciu i utracie zapisanych informacji. Jednak można delikatnie zapiski modyfikować - pisz po planerze miękkim ołówkiem i w razie potrzeby, używając gumki myszki, usuniesz treść.

Planer wydrukowany jest na białym kartonie o gramaturze 300[g/m2], która zapewnia wyjątkową sztywność i trwałość kalendarza.

Informacje na planerze przedstawione są w przejrzysty sposób. Kalendarium w języku polskim zawiera święta oraz numerację dni i tygodni oraz plan lekcji.

Zobacz inne warianty tego kalendarza